| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Wagon |
| Year | 2024 |
| Odometer | 23 850 |
| Service book | - |
| Drivetrain | Four-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | White |
| Color specification | - |
| Reg no | SJR04C |
| VIN | WBA11EV0XS9Y51726 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 2993 cm³ |
|---|---|
| Power | - |
| Top speed | 233 km/h |
| CO2 | - |
| Fuel | Petrol |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | - |
| Gross weight | - |
|---|---|
| Weight | 2950 kg |
| Load capacity | - |
| Axels | - |
| Wheelbase | - |
| Seats | - |
|---|---|
| Doors | - |
| Length | 4935 mm |
| Width | 2004 mm |
| Height | 1765 mm |
Vehicle is located in Estonia
Lagerbil - finns för omgående leverans! BMW X5 xDrive30d Fordonsskatt; 17545 kr/år 1:a gången i trafik; 2024-12-18 BMW Premium Selection-certifierad med 12månaders garanti. Fullständig BMW-servicehistorik och noggrant genomgången enligt BMW:s kvalitetskontroll. Vi erbjuder förmånlig finansiering via vår samarbetspartner BMW Finans, Billån fr. 10 082 kr/mån, räknat på 20% kontantinsats, 36 månader avbetalning samt 50% restvärde. (Ränta 6,45%) Har du ett inbyte? -inga problem, vi hanterar alla typer av inbyten. Varmt Välkommen att kontakta oss för mer information eller visning! 040-243750
| Seller | United Motors Peetri |
|---|---|
| Address | Reti tee 4, Peetri küla, Rae vald, Harjumaa 75312 |
| Phone | Show number |
| Show email | |
| Website | unitedmotors.ee |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert.
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."