| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Wagon |
| Year | 2025 |
| Odometer | 23 560 |
| Service book | - |
| Drivetrain | Four-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Gray |
| Color specification | - |
| Reg no | LWA87J |
| VIN | WBA11EE0405344776 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 1499 cm³ |
|---|---|
| Power | - |
| Top speed | 208 km/h |
| CO2 | - |
| Fuel | Petrol |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | - |
| Gross weight | - |
|---|---|
| Weight | 2075 kg |
| Load capacity | - |
| Axels | - |
| Wheelbase | - |
| Seats | - |
|---|---|
| Doors | - |
| Length | 4500 mm |
| Width | 1845 mm |
| Height | 1642 mm |
Vehicle is located in Estonia
Utrustning: M-paket & sportdesign -M Sportpaket -M sportexteriör -M sportinteriör -Adaptivt M-chassi -M läderratt -M takreling Shadow Line -Högglans Shadow Line -Antracit innertak -Sportstolar -19" M lättmetallfälgar dubbel-eker 838M -Interiörlist aluminium Hexacube Komfort & interiör -Elstolar med minne -Aktiv stol (förare & passagerare) -Sätesvärme fram -Rattvärme -Lyxigare instrumentpanel -Tonade rutor -Barnstolsfästen (ISOFIX) -Kallklimatsversion -Varningstriangel & första hjälpen Exteriör & belysning -M takreling (Shadow Line) Teknik & elektriska funktioner -Automatisk växellåda med paddlar -Däcktrycksövervakning -Däckreparationskit Plus -Större bränsletank -AGM-batteri (70 Ah) Assistans & säkerhet -Driving Assistant Plus -Active Guard -Parkeringsassistans -Larm -Aktivt fotgängarskydd Infotainment & uppkoppling -DAB-radio -Harman Kardon ljudsystem -Teleservices -eSIM (uppkopplad bil) -Nödsamtal (eCall) -Navigation/Guidance-paket Övrigt -Dragkrok -Låsbara hjulbultar Finansiering från 5 213:- /Mån. Beräknad på 36 Mån, Kontantinsats 20% och Restvärde 50%.
| Seller | United Motors Peetri |
|---|---|
| Address | Reti tee 4, Peetri küla, Rae vald, Harjumaa 75312 |
| Phone | Show number |
| Show email | |
| Website | unitedmotors.ee |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert.
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."