| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Wagon |
| Year | 2025 |
| Odometer | 7 970 |
| Service book | - |
| Drivetrain | Four-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Black |
| Color specification | - |
| Reg no | LSE75E |
| VIN | WBY71GM0805421576 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | - |
|---|---|
| Power | - |
| Top speed | 180 km/h |
| CO2 | - |
| Fuel | Electric |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | - |
| Gross weight | - |
|---|---|
| Weight | 2605 kg |
| Load capacity | - |
| Axels | - |
| Wheelbase | - |
| Seats | - |
|---|---|
| Doors | - |
| Length | 4554 mm |
| Width | 1845 mm |
| Height | 1560 mm |
Vehicle is located in Estonia
Utrustning: M-paket & sportdesign -M Sportpaket -M sport exteriördesign -M sport interiördetaljer -Adaptivt M-chassi -M läderratt -Sportstolar -Shadow Line högglans -Antracit innertak -18" M lättmetallfälgar dubbelspoke (871M) -Interiörlister Alu Shadow borstad Komfort & interiör -Eluppvärmd ratt -Sätesvärme fram (förare/passagerare) -Lyxigare instrumentpanel (Luxury instrument panel) -Solskyddsglas -Svensk språkversion Exteriör & belysning -Dragkrok -Akustiskt fotgängarljud (elbil) Teknik & elektriska funktioner -Adaptivt M-chassi (elektroniskt styrd fjädring) -Laddkabel (Mode 3) -Däcktrycksövervakning -Däckreparationskit Plus -BMW IconicSounds Electric Assistans & säkerhet -Larm -Driving Assistant Plus -Active Guard -Parkeringsassistanssystem -Aktivt fotgängarskydd -ISOFIX barnstolsfästen -Varningstriangel & första hjälpen-kit Infotainment & uppkoppling -DAB-radio -Teleservices -SOS nödsamtal Årlig skatt 360:- Finansiering från 6 163:- / Mån. Beräknad på 36 Mån, Kontantinsats 20% och Restvärde 50%.
| Seller | United Motors Peetri |
|---|---|
| Address | Reti tee 4, Peetri küla, Rae vald, Harjumaa 75312 |
| Phone | Show number |
| Show email | |
| Website | unitedmotors.ee |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert.
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."