| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | - |
| Year | 2025 |
| Odometer | 23 840 |
| Service book | - |
| Drivetrain | Four-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Gray |
| Color specification | - |
| Reg no | JRF53K |
| VIN | WBA31GV0X0CV47333 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 1998 cm³ |
|---|---|
| Power | 220 kW |
| Top speed | 218 km/h |
| CO2 | - |
| Fuel | Petrol |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | - |
| Gross weight | - |
|---|---|
| Weight | 2805 kg |
| Load capacity | - |
| Axels | - |
| Wheelbase | - |
| Seats | - |
|---|---|
| Doors | - |
| Length | 5060 mm |
| Width | 1900 mm |
| Height | 1515 mm |
Vehicle is located in Estonia
Utrustning: M Sport & Exteriör: - M Sportpaket (interiör & exteriör) - M Sportfjädring - M lädersportratt - 19” BMW M lättmetallfälgar Double Spoke 935M - High Gloss Shadow Line - Anthracite innertak - Aluminium Rhombicle Dark Silver interiörlist - Panorama glastak - Tonade rutor (Sun Protection) - Dragkrok - Låsbara hjulbultar Komfort & Interiör: - Sportstolar - Sätesvärme fram - Rattvärme - Svankstöd förare & passagerare - Ambient interior light - Travel & Comfort system - Komfortöppning (nyckellöst system) - Automatisk avbländande inner- & ytterbackspeglar - Cold Climate-version (anpassad för nordiskt klimat) El & Laddning: - Mode 3 laddkabel (Professional) - Snabbladdning AC - BMW IconicSounds Electric - Akustiskt fotgängarljud - 70 Ah AGM-batteri Multimedia & Teknik: - Harman Kardon HiFi-ljudsystem - BMW Live Cockpit Professional - BMW Natural Interaction (röststyrning) - Connected Package Professional - ConnectedDrive Services - DAB-radio - Trådlös mobilladdning - Personal eSIM - Interior Camera - Teleservices & nödsamtal - Svensksåld / svensk språkversion Belysning: - Adaptiva LED-strålkastare - Helljusassistent Säkerhet & Förarassistans: - Driving Assistant - Driving Assistant Plus - Active Guard - Parking Assistant Plus - Aktivt fotgängarskydd - Larm - Däcktrycksövervakning - ISOFIX barnstolsfästen - Varningstriangel & första hjälpen-kit - Automatväxellåda med paddlar
| Seller | United Motors Peetri |
|---|---|
| Address | Reti tee 4, Peetri küla, Rae vald, Harjumaa 75312 |
| Phone | Show number |
| Show email | |
| Website | unitedmotors.ee |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert.
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."