| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Wagon |
| Year | 2022 |
| Odometer | 78 620 |
| Service book | - |
| Drivetrain | Four-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Black |
| Color specification | - |
| Reg no | KSO344 |
| VIN | WBY61EF01P5W26809 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | - |
|---|---|
| Power | - |
| Top speed | 180 km/h |
| CO2 | - |
| Fuel | Electric |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | - |
| Gross weight | - |
|---|---|
| Weight | 2580 kg |
| Load capacity | - |
| Axels | - |
| Wheelbase | - |
| Seats | - |
|---|---|
| Doors | - |
| Length | 4500 mm |
| Width | 1845 mm |
| Height | 1616 mm |
Vehicle is located in Estonia
Sportdesign -Adaptive M chassis -Sports seats -BMW light-alloy wheels star spoke 864 Komfort & interiör -Steering wheel heater -Seat heating driver/passenger -Interior trim quartz silver matt Exteriör & belysning -Trailer coupling Teknik & elektriska funktioner -Tyre pressure display Charging cable (Mode 3) -Flexible charger (Mode 2) -Acoustic pedestrian protection -BMW IconicSounds Electric Assistans & säkerhet -Alarm system -Active Guard -Parking assistance system -Child seat mounts (ISOFIX) -Warning triangle and first aid kit -Active pedestrian protection -Anti-theft device Infotainment & uppkoppling -DAB tuner -ConnectedDrive Services -Connected Package Professional -Widescreen Display -Teleservices -Emergency call Övrigt -Locking wheel bolts Årlig skatt 360:- Finansiering från 4 254:- / Mån. Beräknad på 36 Mån, Kontantinsats 20% och Restvärde 50%.
| Seller | United Motors Peetri |
|---|---|
| Address | Reti tee 4, Peetri küla, Rae vald, Harjumaa 75312 |
| Phone | Show number |
| Show email | |
| Website | unitedmotors.ee |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert.
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."