
The vehicle has a valid warranty (03.12.2026)
| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Wagon |
| Year | 2021 |
| Odometer | 88 250 |
| Service book | - |
| Drivetrain | Front-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Red |
| Color specification | - |
| Reg no | 949NPJ |
| VIN | TMAJA811BMJ064986 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 1598 cm³ |
|---|---|
| 1.6 l | |
| Power | 132 kW |
| Top speed | 193 km/h |
| CO2 | 131 g/km |
| Fuel | Petrol |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | 5.4 l/100km |
| • Extra urban | 5.1 l/100km |
| • Average | 4.9 l/100km |
| Gross weight | - |
|---|---|
| Weight | 1708 kg |
| Load capacity | - |
| Axels | - |
| Wheelbase | - |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 5 |
| Length | 4510 mm |
| Width | 1865 mm |
| Height | 1650 mm |
Vehicle is located in Estonia
ACC Pano 360 Keyless Garantii BRAVOAUTO GARANTII 6 KUUD VÕI 10 000 km Teostatud on sõiduki võimalike varasemate liikluskahjude kontroll LKF andmebaasis. Lisainfo saamiseks pöördu müüja poole või vaata täpsemalt LKF kodulehelt: https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll Dokumendid on võimalik vormistada digitaalselt ja kontaktivabalt. Ostame tagasi Teie praeguse sõiduki.
| Seller | Inchcape Tartu BMW esindus |
|---|---|
| Address | Välja tn 7, Soinaste, Kambja vald, Tartumaa 61709 |
| Phone | Show number |
| Show email | |
| Website | inchcape.ee |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert.
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."