| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Hatchback |
| Year | 2023 |
| Odometer | 6 800 |
| Service book | Yes |
| Drivetrain | Front-wheel |
| Gearbox | Manual |
| Color | Green |
| Color specification | - |
| Metallic color | Yes |
| Reg no | 458XDY |
| VIN | ZFACF1BJ5PJH77084 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 999 cm³ |
|---|---|
| 1 l | |
| Power | 52 kW |
| Top speed | - |
| CO2 | 105 g/km |
| Fuel | Hybrid (pet./el.) |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | - |
| Gross weight | 1338 kg |
|---|---|
| Weight | 1076 kg |
| Load capacity | 262 kg |
| Axels | - |
| Wheelbase | 2300 mm |
| Seats | 4 |
|---|---|
| Doors | 3 |
| Length | 3571 mm |
| Width | 1627 mm |
| Height | 1488 mm |
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
Väikese läbisõiduga 2023.a Fiat 500 Hybrid 1.0 51kW. Ökonoomne ja stiilne hübriidauto, mis sobib ideaalselt nii linnasõitudeks kui igapäevaseks kasutamiseks. Auto on kaasaegse varustusega, hästi hoitud. Viimane Korraline hooldus tehtud detsembris 2025 läbisõidul 7400 km! Komisjonimüük. Müüjaks eraisik. Registreerimistasu 543,75 € Avariilisuse info: Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee ei ole antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumis. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."