
| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Wagon |
| Year | 2018 |
| Odometer | 121 700 |
| Service book | - |
| Drivetrain | Front-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Brown |
| Color specification | - |
| Reg no | 480MRS |
| VIN | SJNFEAJ11U2045353 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 1.2 l |
|---|---|
| Power | 85 kW |
| Top speed | 173 km/h |
| CO2 | 129 g/km |
| Fuel | Petrol |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | 6.5 l/100km |
| • Extra urban | 5.2 l/100km |
| • Average | 5.6 l/100km |
| Gross weight | - |
|---|---|
| Weight | 1488 kg |
| Load capacity | - |
| Axels | - |
| Wheelbase | - |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 5 |
| Length | 4394 mm |
| Width | 1806 mm |
| Height | 1590 mm |
Vehicle is located in Estonia
Reg tasu makstud Bose Led 360k Meie autodega saab tutvuda aadressil Läike tee 38, Peetri. Sisenemine läbi Inchcape Land Roveri peaukse ning seejärel palume liikuda trepist teisele korrusele. Teostatud on sõiduki võimalike varasemate liikluskahjude kontroll LKF andmebaasis. Lisainfo saamiseks pöördu müüja poole või vaata täpsemalt LKF kodulehelt: https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll Ostame tagasi Teie praeguse sõiduki!
| Seller | Inchcape Peetri |
|---|---|
| Address | Läike tee 38 Peetri alevik, Rae vald 75312 Harjumaa |
| Phone | Show number |
| Show email | |
| Website | inchcape.ee |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."