| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Truck |
| Year | 2024 |
| Odometer | 25 200 |
| Service book | - |
| Drivetrain | Rear-wheel |
| Gearbox | Manual |
| Color | White |
| Color specification | - |
| Reg no | 811FHT |
| VIN | ZCFC535C705601176 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | 2998 cm³ |
|---|---|
| 3 l | |
| Power | 129 kW |
| Top speed | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Fuel | Diesel |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | - |
| Gross weight | 3500 kg |
|---|---|
| Weight | 2991 kg |
| Load capacity | 509 kg |
| Axels | - |
| Wheelbase | - |
| Seats | 3 |
|---|---|
| Doors | 2 |
| Length | 6823 mm |
| Width | 2280 mm |
| Height | 3150 mm |
From country Estonia
Vehicle is located in Estonia
Registered in Estonia
-
| Seller | Iv Pluss Tallinn |
|---|---|
| Address | Pärnu mnt 556, 76401 Laagri, Harju maakond |
| Phone | Show number |
| Show email | |
| Website | ivpluss.ee |
E-R 8:00 -17:00
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert.
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."