The vehicle has a valid warranty (13.02.2028)
| General info | |
|---|---|
| Vehicle type | Passenger car |
| Body type | Wagon |
| Year | 2023 |
| Odometer | 60 200 |
| Service book | - |
| Drivetrain | Four-wheel |
| Gearbox | Automatic |
| Color | Black |
| Color specification | - |
| Reg no | 664RFT |
| VIN | JF1AABAA2PA007921 Check |
| History | mnt.ee lkf.ee |
| Capacity | - |
|---|---|
| Power | 160 kW |
| Top speed | 160 km/h |
| CO2 | - |
| Fuel | Electric |
|---|---|
| Fuel consumption | |
| • Urban | - |
| • Extra urban | - |
| • Average | - |
| Gross weight | - |
|---|---|
| Weight | 2110 kg |
| Load capacity | - |
| Axels | - |
| Wheelbase | - |
| Seats | 5 |
|---|---|
| Doors | 4 |
| Length | 4690 mm |
| Width | 1860 mm |
| Height | 1650 mm |
Vehicle is located in Estonia
TEHASEGARANTII KUNI 02.28/100000KM
| Seller | ABC Motors |
|---|---|
| Address | Aia põik 2, Harku alevik, 76902 Harjumaa |
| Phone | Show number |
| Show email | |
| Website | abcmotors.ee |
The result is approximate, and the final monthly payment depends on the customer's creditworthiness. The financial service provider is Holm Bank AS. Familiarize yourself with the conditions and, if necessary, consult with an expert.
The calculated results are approximate, and the calculator uses data from the Transport Administration.
These results are for informational purposes only and are based on the draft of the "Motor Vehicle Tax Act 364 SE."