
| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Vuosi | 2020 |
| Ajokilometrimäärä | 103 900 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | - |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Musta |
| Värispesifikaatio | - |
| Metalliväri | Kyllä |
| Rek.nro | 287PXG |
| VIN | WBA6L91050FK01004 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 3.0 l |
|---|---|
| Teho | 195 kW |
| Huippunopeus | 250 km/h |
| CO2 | - |
| Polttoaine | Diesel |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | 2305 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1843 kg |
| Kantokyky | 462 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2851 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 4 |
| Pituus | 4709 mm |
| Leveys | 1827 mm |
| Korkeus | 1440 mm |
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 07.2026; Toodud riigist: Saksamaa; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Vahetuse võimalus; Tasuta garantii 1 aastaks. Korralik 3-seeria BMW hea lisavarustuse ning võimsa ja töökindla 3-liitrise diiselmootoriga. Ametlik hooldusajalugu: - 04.2021 / 27 558 km - 03.2022 / 55 822 km - 03.2023 / 86 228 km - 04.2025 / 102 300 km Antud sõiduk on FERATI maaklerimüügis. Läbisõit on ajas muutuv ning võib mõnevõrra erineda kuulutusest. Autoga tutvumiseks palun eelnevalt aeg kokku leppida.
| Myyjä | Ferati |
|---|---|
| Osoite | Tähnase tee 1, Tallinn |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | ferati.ee |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.