| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Monikäyttöinen |
| Vuosi | 2020 |
| Ajokilometrimäärä | 140 000 |
| Huoltokirja | Kyllä |
| Vetoakseli | Neliveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Harmaa |
| Värispesifikaatio | - |
| Metalliväri | Kyllä |
| Rek.nro | 666WKS |
| VIN | YV1LFBMUDL1562768 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 1969 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Teho | 223 kW |
| Huippunopeus | 230 km/h |
| CO2 | 69 g/km |
| Polttoaine | Hybridi (bensiini/sähkö) |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | 2.3 l/100km |
| Kokonaispaino | 2980 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 2454 kg |
| Kantokyky | 526 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 2400 kg |
| Jarruton perävaunu | 750 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2984 mm |
| Istumapaikkoja | 7 |
|---|---|
| Ovien määrä | 5 |
| Pituus | 4953 mm |
| Leveys | 1958 mm |
| Korkeus | 1739 mm |
Tuotu valtiosta Saksa
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Volvo XC90 T8 - luksuslik ja ruumikas 7-kohaline linnamaastur, mis pakub võimsat pistikhübriidajamit, nelikvedu ja väga head sõidumugavust. Kvaliteetne ja avar salong, kaasaegne tehnoloogia ning rikkalik lisavarustus loovad kõrgetasemelise sõidukogemuse. - Korrektne hooldusajalugu - Kaasa naastrehvid - Võimalik soetada lisagarantii - Teostatud helisummutus ning täiustatud audio seadmeid. Helista ja tule vaatama! https://executivemotors.ee/
| Myyjä | Executive Motors |
|---|---|
| Osoite | Kallaste tn 7, Tabasalu, 76901 |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | executivemotors.ee |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.