| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Viistoperä |
| Vuosi | 2019 |
| Ajokilometrimäärä | 61 564 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Etuveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Vihreä |
| Värispesifikaatio | - |
| Metalliväri | Kyllä |
| Rek.nro | - |
| VIN | SB1KA3BE90E001090 Tarkista |
| Kapasiteetti | 1197 cm³ |
|---|---|
| 1.2 l | |
| Teho | 85 kW |
| Huippunopeus | 195 km/h |
| CO2 | 154 g/km |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | 1840 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1330 kg |
| Kantokyky | 510 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2640 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 5 |
| Pituus | 4370 mm |
| Leveys | 1790 mm |
| Korkeus | 1435 mm |
Tuotu valtiosta Viro
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
SÕIDUK ON UUENA OSTETUD EESTIST. HOOLDUSED TEHTUD AMETLIKUS ESINDUSES.
| Myyjä | SKO Motors | Škoda esindus Laagris |
|---|---|
| Osoite | Pärnu mnt. 543, Laagri, Harjumaa |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | skoda.ee |
E-R 09.00-18.00 L 10.00-15.00 P suletud
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.