| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Viistoperä |
| Vuosi | 2025 |
| Ajokilometrimäärä | 6 500 |
| Huoltokirja | Kyllä |
| Vetoakseli | Takaveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Sininen |
| Värispesifikaatio | Race Blue |
| Metalliväri | Kyllä |
| Rek.nro | - |
| VIN | TMBNC9NY4TF063846 Tarkista |
| Kapasiteetti | - |
|---|---|
| Teho | 150 kW |
| Huippunopeus | 160 km/h |
| CO2 | - |
| Polttoaine | Sähköinen |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | 2457 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 2044 kg |
| Kantokyky | 413 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2772 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 5 |
| Pituus | 4488 mm |
| Leveys | 1884 mm |
| Korkeus | 1633 mm |
Tuotu valtiosta Viro
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
SÕIDUK ON UUENA OSTETUD EESTIST. HOOLDUSED TEHTUD AMETLIKUS ESINDUSES. GARANTII KEHTIB KUNI 20.10.2030 VÕI 150 000 KM. SÕIDUK EI ASU MÜÜGIPLATSIL. REG. NR EI TULE KAASA. Sõiduk SKODA ELROQ 85 (450SKO) on liiklusregistris registreeritud ja ei ole osalenud üheski liikluskindlustuse juhtumis. - Garantii 20.10.2030
| Myyjä | SKO Motors | Škoda esindus Laagris |
|---|---|
| Osoite | Pärnu mnt. 543, Laagri, Harjumaa |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | skoda.ee |
E-R 09.00-18.00 L 10.00-15.00 P suletud
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.