
| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Monitoimiauto |
| Vuosi | 2025 |
| Ajokilometrimäärä | - |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Etuveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Premium välisvärv FANTASTIC RED |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 162HWV |
| VIN | WF02XXERK2RL63933 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 1000 cm³ |
|---|---|
| Teho | 118 kW |
| Huippunopeus | 210 km/h |
| CO2 | 136 g/km |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | 6.0 l/100km |
| Kokonaispaino | - |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1390 kg |
| Kantokyky | - |
| Akselien määrä | - |
| Akseliväli | - |
| Istumapaikkoja | - |
|---|---|
| Ovien määrä | - |
| Pituus | 4226 mm |
| Leveys | 1930 mm |
| Korkeus | 1533 mm |
Ajoneuvon sijainti: Viro
| Myyjä | Inchcape Motors |
|---|---|
| Osoite | Harju maakond, Rae vald, Peetri alevik, Läike tee 38, 75312 |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | inchcape.ee |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.