
| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Monitoimiauto |
| Vuosi | 2025 |
| Ajokilometrimäärä | - |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | - |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Väri | Välisvärv FROZEN WHITE (mitte metallik) |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 472BKV |
| VIN | WF04NAERX4RS12211 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 0 cm³ |
|---|---|
| Teho | 74 kW |
| Huippunopeus | - |
| CO2 | 150 g/km |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | 6.6 l/100km |
| Kokonaispaino | - |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1230 kg |
| Kantokyky | - |
| Akselien määrä | - |
| Akseliväli | - |
| Istumapaikkoja | - |
|---|---|
| Ovien määrä | - |
| Pituus | 4337 mm |
| Leveys | 2076 mm |
| Korkeus | 1827 mm |
Ajoneuvon sijainti: Viro
| Myyjä | Inchcape Peetri |
|---|---|
| Osoite | Läike tee 38 Peetri alevik, Rae vald 75312 Harjumaa |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | inchcape.ee |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.