| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Pick-up |
| Vuosi | 2016 |
| Ajokilometrimäärä | 139 721 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Neliveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Harmaa |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 540BSC |
| VIN | AHTFZ29G709142632 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 2982 cm³ |
|---|---|
| 3 l | |
| Teho | 126 kW |
| Huippunopeus | 175 km/h |
| CO2 | 227 g/km |
| Polttoaine | Diesel |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 10.9 l/100km |
| • Maantiellä | 7.3 l/100km |
| • Keskinkertainen | 8.6 l/100km |
| Kokonaispaino | - |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 2102 kg |
| Kantokyky | - |
| Akselien määrä | - |
| Akseliväli | - |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 4 |
| Pituus | 5260 mm |
| Leveys | 1835 mm |
| Korkeus | 1860 mm |
Ajoneuvon sijainti: Viro
TOYOTA APPROVED GARANTII 2 AASTAT Auto hinnale lisandub registreerimistasu! NB: Auto asukoht on Amserv Peetri, aadress: Reti tee 14, Peetri, 75312 Harju maakond! Lahtiolekuajad: E-R kella 9:00 – 18:00 L ja P suletud
| Myyjä | Amserv Peetri |
|---|---|
| Osoite | Reti tee 14, Reti tee, Peetri, Estonia |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | amservauto.ee |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.