| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Porrasperä |
| Vuosi | 2019 |
| Ajokilometrimäärä | 114 683 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Etuveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Harmaa |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 745DCG |
| VIN | NMTBZ3BE50R001018 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 1798 cm³ |
|---|---|
| 1.8 l | |
| Teho | 72 kW |
| Huippunopeus | 180 km/h |
| CO2 | 112 g/km |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 3.6 l/100km |
| • Maantiellä | 3.9 l/100km |
| • Keskinkertainen | 4.9 l/100km |
| Kokonaispaino | - |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1467 kg |
| Kantokyky | - |
| Akselien määrä | - |
| Akseliväli | - |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 4 |
| Pituus | 4630 mm |
| Leveys | 1780 mm |
| Korkeus | 1435 mm |
Ajoneuvon sijainti: Viro
REG TASU HINNAS! Teostatud äsja korraline hooldus Amservis! Registreerimistasu hinnas! Toyota Approved garantii 2 aastat läbisõidupiiranguta!
| Myyjä | Amserv Pärnu |
|---|---|
| Osoite | Pärnu, Tallinna mnt 89a |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | amservauto.ee |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.