| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Viistoperä |
| Vuosi | 2016 |
| Ajokilometrimäärä | 119 000 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Etuveto |
| Vaihteisto | Manuaali |
| Väri | Vihreä |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 154TLY |
| VIN | U5YPH814AGL012202 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 1591 cm³ |
|---|---|
| Teho | 97 kW |
| Huippunopeus | 182 km/h |
| CO2 | 156 g/km |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 8.6 l/100km |
| • Maantiellä | 5.6 l/100km |
| • Keskinkertainen | 6.7 l/100km |
| Kokonaispaino | - |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1454 kg |
| Kantokyky | - |
| Akselien määrä | - |
| Akseliväli | - |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 5 |
| Pituus | 4480 mm |
| Leveys | 1855 mm |
| Korkeus | 1635 mm |
Ajoneuvon sijainti: Viro
| Myyjä | United Motors Jõhvi |
|---|---|
| Osoite | Lääne tn 1b, Jõhvi 41533 |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | unitedmotors.ee |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.