| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Porrasperä |
| Vuosi | 2024 |
| Ajokilometrimäärä | 14 570 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Neliveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Harmaa |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | WYM84M |
| VIN | WBA28FS07R8E85642 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 1998 cm³ |
|---|---|
| Teho | - |
| Huippunopeus | 230 km/h |
| CO2 | - |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | - |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 2290 kg |
| Kantokyky | - |
| Akselien määrä | - |
| Akseliväli | - |
| Istumapaikkoja | - |
|---|---|
| Ovien määrä | - |
| Pituus | 4713 mm |
| Leveys | 1827 mm |
| Korkeus | 1444 mm |
Ajoneuvon sijainti: Viro
Utrustning: M-paket & sportdesign M Sports package M Sport exteriöra omfattning M Sport interiörutrustning Specifika M Sport-tillägg M Sports suspension M lädersportratt High Gloss Shadow Line 19" lättmetallfälgar dubbel-eker 935M Interiörlist: Aluminium Rhombicle dark silver Innertak i anthracite Komfort & interiör Rattvärme Ländryggstöd för förare och passagerare Stolsvärme fram Ambient interiörbelysning Solskyddsglas Första hjälpen-kit och varningstriangel Dragkrok Förvaringsfack med trådlös laddning Exteriör & belysning Adaptiva LED-strålkastare Däcktrycksövervakning Däckreparationssats Låsbultar till hjulen Teknik & elektriska funktioner Automatisk växellåda med växlingspaddlar BMW Digital Key Professionell laddkabel (Mode 3) Snabbladdning AC Akustiskt skydd för fotgängare BMW IconicSounds Electric Assistans & säkerhet Alarm Driving Assistant Driving Assistant Plus Active Guard Parkeringsassistent Aktivt fotgängarskydd Infotainment & uppkoppling Harman Kardon Hi-Fi-system DAB-radio Teleservices Connected Drive Services Connected Package Professional Årlig skatt 360:- Finansiering från 4976- /Mån. Beräknad på 36 Mån, Kontantinsats 20% och Restvärde 50%. Kontakta våra säljare för mer information – vi hjälper dig hela vägen!
| Myyjä | United Motors Peetri |
|---|---|
| Osoite | Reti tee 4, Peetri küla, Rae vald, Harjumaa 75312 |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | unitedmotors.ee |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.