| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Porrasperä |
| Vuosi | 2023 |
| Ajokilometrimäärä | 32 150 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Neliveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Valkoinen |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | PDR54F |
| VIN | WBA11CH08PCM53909 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 1998 cm³ |
|---|---|
| Teho | 215 kW |
| Huippunopeus | 230 km/h |
| CO2 | - |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | - |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 2560 kg |
| Kantokyky | - |
| Akselien määrä | - |
| Akseliväli | - |
| Istumapaikkoja | - |
|---|---|
| Ovien määrä | - |
| Pituus | 4963 mm |
| Leveys | 1868 mm |
| Korkeus | 1483 mm |
Ajoneuvon sijainti: Viro
Utrustning M Sport & Design: - M Sportpaket - M Aerodynamics package - M läderratt - 19" BMW lättmetallfälgar Double Spoke 662M - Shadow Line, högglans - M Shadow Line (utökat) - Innertak antracit - Interiörlister Aluminium Rhombicle Komfort & Interiör: - Sportstolar - Stolsvärme fram - Eluppvärmd ratt - Automatisk klimatanläggning - Velourmattor - Ambient interior light - Genomlastningslucka - Utökat spegelpaket (inkl. avbländning) Växellåda & Köregenskaper: - Automatväxellåda - Sport Boost - Belysning - Adaptiva LED-strålkastare - Helljusassistent Förarassistans & Säkerhet: - Driving Assistant - Active Guard - Active Protection - Adaptiv farthållare med Stop & Go - Parkeringsassistent Plus - Däcktrycksövervakning - Larm - Aktivt fotgängarskydd Multimedia & Uppkoppling: - BMW Live Operating Area Professional - Connected Package Professional - ConnectedDrive Services - Head-Up Display - Gesture Control - HiFi ljudsystem - DAB-radio - Trådlös mobilladdning - BMW Display Key - BMW Teleservices El & Laddning (Plug-in Hybrid): - Laddkabel (Mode 2) - Akustiskt fotgängarljud Övrigt: - Dragkrok - Extra 12V-uttag
| Myyjä | United Motors Peetri |
|---|---|
| Osoite | Reti tee 4, Peetri küla, Rae vald, Harjumaa 75312 |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | unitedmotors.ee |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.