| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Monitoimiauto |
| Vuosi | 2017 |
| Ajokilometrimäärä | 15 600 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Etuveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Harmaa |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 577BVH |
| VIN | JTMWRREV10D050925 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 2494 cm³ |
|---|---|
| 2.5 l | |
| Teho | 114 kW |
| Huippunopeus | 180 km/h |
| CO2 | 116 g/km |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 4.8 l/100km |
| • Maantiellä | 5.0 l/100km |
| • Keskinkertainen | 5.0 l/100km |
| Kokonaispaino | - |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1745 kg |
| Kantokyky | - |
| Akselien määrä | - |
| Akseliväli | - |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 5 |
| Pituus | 4605 mm |
| Leveys | 1845 mm |
| Korkeus | 1675 mm |
Ajoneuvon sijainti: Viro
Registreerimistasu tasutud! Registreerimistasu tasutud! Toyota Relax garantii kuni 10 aasta vanuseks saamiseni või 185 000 kilomeetrise läbisõiduni Komisjonimüük! NB! Läbisõit ajas muutuv. NB! Auto ei asu müügiplatsil. Vaatamiseks palume ette helistada. Autoga tulevad kaasa suve- ja naastrehvid.
| Myyjä | Amserv Järve |
|---|---|
| Osoite | Tallinn, Pärnu mnt. 232/1 |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | amservauto.ee |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.