
| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Monitoimiauto |
| Vuosi | 2018 |
| Ajokilometrimäärä | 121 700 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Etuveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Ruskea |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 480MRS |
| VIN | SJNFEAJ11U2045353 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 1.2 l |
|---|---|
| Teho | 85 kW |
| Huippunopeus | 173 km/h |
| CO2 | 129 g/km |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 6.5 l/100km |
| • Maantiellä | 5.2 l/100km |
| • Keskinkertainen | 5.6 l/100km |
| Kokonaispaino | - |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1488 kg |
| Kantokyky | - |
| Akselien määrä | - |
| Akseliväli | - |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 5 |
| Pituus | 4394 mm |
| Leveys | 1806 mm |
| Korkeus | 1590 mm |
Ajoneuvon sijainti: Viro
Reg tasu makstud Bose Led 360k Meie autodega saab tutvuda aadressil Läike tee 38, Peetri. Sisenemine läbi Inchcape Land Roveri peaukse ning seejärel palume liikuda trepist teisele korrusele. Teostatud on sõiduki võimalike varasemate liikluskahjude kontroll LKF andmebaasis. Lisainfo saamiseks pöördu müüja poole või vaata täpsemalt LKF kodulehelt: https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll Ostame tagasi Teie praeguse sõiduki!
| Myyjä | Inchcape Peetri |
|---|---|
| Osoite | Läike tee 38 Peetri alevik, Rae vald 75312 Harjumaa |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | inchcape.ee |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.