
| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Pick-up |
| Vuosi | 2021 |
| Ajokilometrimäärä | 60 589 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Neliveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Sininen |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 175TYG |
| VIN | 6FPPXXMJ2PMM82134 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 2 l |
|---|---|
| Teho | 157 kW |
| Huippunopeus | 170 km/h |
| CO2 | 277 g/km |
| Polttoaine | Diesel |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 11.2 l/100km |
| • Maantiellä | 7.8 l/100km |
| • Keskinkertainen | 9.1 l/100km |
| Kokonaispaino | - |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 2556 kg |
| Kantokyky | - |
| Akselien määrä | - |
| Akseliväli | - |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 4 |
| Pituus | 5363 mm |
| Leveys | 2028 mm |
| Korkeus | 1873 mm |
Ajoneuvon sijainti: Viro
Reg tasutud Veokonks Kate Bravoauto garantii 6 kuud / 10000km Meie autodega saab tutvuda aadressil Läike tee 38, Peetri. Sisenemine läbi Inchcape Land Roveri peaukse ning seejärel palume liikuda trepist teisele korrusele. Teostatud on sõiduki võimalike varasemate liikluskahjude kontroll LKF andmebaasis. Lisainfo saamiseks pöördu müüja poole või vaata täpsemalt LKF kodulehelt: https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll Ostame tagasi Teie praeguse sõiduki!
| Myyjä | Inchcape Peetri |
|---|---|
| Osoite | Läike tee 38 Peetri alevik, Rae vald 75312 Harjumaa |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | inchcape.ee |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.