| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Vuosi | 2017 |
| Ajokilometrimäärä | 194 861 |
| Huoltokirja | Kyllä |
| Vetoakseli | Neliveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Valkoinen |
| Värispesifikaatio | - |
| Metalliväri | Kyllä |
| Rek.nro | 744BYB |
| VIN | KMHSW81XDHU738714 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 2199 cm³ |
|---|---|
| 2.2 l | |
| Teho | 147 kW |
| Huippunopeus | - |
| CO2 | 174 g/km |
| Polttoaine | Diesel |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 7.8 l/100km |
| • Maantiellä | 5.9 l/100km |
| • Keskinkertainen | 6.6 l/100km |
| Kokonaispaino | 2600 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 2076 kg |
| Kantokyky | 524 kg |
| Akselien määrä | - |
| Akseliväli | 2700 mm |
| Istumapaikkoja | 7 |
|---|---|
| Ovien määrä | 5 |
| Pituus | 4700 mm |
| Leveys | 1880 mm |
| Korkeus | 1675 mm |
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
- Eesti ajalugu - Hooldatud korrapäraselt Topautos - Viimane hooldus 09.2025 läbisõidul 180 504 kilomeetrit - Rikkalik PREMIUM varustus - Xenon (lähituled, kaugtuled) - Soojendusega rool - Navigatsiooniseade - Püsikiiruse hoidja (eessõitjaga distantsi hoidev) - Ventileeritavad istmed (ees) - Parkimisandurid (ees, taga) - Parkimiskaamera - Pakiruumi avamine elektriliselt (puldist) - Võtmeta avamine - võtmeta käivitus - Veokonks - KOMISJONI MÜÜK - TAGAKOJAMEES EI TÖÖTA - 360 vaade ei tööta. Ette vaja uut kaamerat. - 7 KOHTA - VÄIKSED VÄRVI VIGASTUSED (PILDID) - VAATAMISEKS PALUME AJA KOKKULEPPIDA Avariilisuse info: Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee on antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumites. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega.
| Myyjä | Topauto |
|---|---|
| Osoite | Sõpruse pst 18c, 10615 Tallinn |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | topauto.ee |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.