| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Vuosi | 2021 |
| Ajokilometrimäärä | 136 000 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Neliveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Harmaa |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 464NPY |
| VIN | WAUZZZ4M2MD018915 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 2967 cm³ |
|---|---|
| Teho | 210 kW |
| Huippunopeus | 241 km/h |
| CO2 | 198 g/km |
| Polttoaine | Diesel |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 9.1 l/100km |
| • Maantiellä | 6.7 l/100km |
| • Keskinkertainen | 7.6 l/100km |
| Kokonaispaino | 2850 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 2195 kg |
| Kantokyky | 655 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 3500 kg |
| Jarruton perävaunu | 750 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2999 mm |
| Istumapaikkoja | - |
|---|---|
| Ovien määrä | 4 |
| Pituus | 5064 mm |
| Leveys | 1970 mm |
| Korkeus | 1666 mm |
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 11.2026; Toodud riigist: Saksamaa; Sõiduki asukoht: Pärnu, Eesti; Sõiduk 464NPY (WAUZZZ4M2MD018915) on liiklusregistris registreeritud ja ei ole LKF-i andmetel osalenud liikluskindlustuse juhtumis. Mootorsõiduki registreerimistasu 2 734.40 eurot ei sisaldu müügihinnas. KOMISJONIMÜÜK.
| Myyjä | Reval Auto Pärnu |
|---|---|
| Osoite | Talllinna mnt 87e, Pärnu, 80034 |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | revalauto.ee |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.