| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Vuosi | 2021 |
| Ajokilometrimäärä | 114 000 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Etuveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Valkoinen |
| Värispesifikaatio | - |
| Metalliväri | Kyllä |
| Rek.nro | 138DSK |
| VIN | WAUZZZF33M1136784 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 1498 cm³ |
|---|---|
| Teho | 110 kW |
| Huippunopeus | 206 km/h |
| CO2 | 133 g/km |
| Polttoaine | Hybridi (bensiini/sähkö) |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 7.1 l/100km |
| • Maantiellä | 5.1 l/100km |
| • Keskinkertainen | 5.8 l/100km |
| Kokonaispaino | 2075 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1622 kg |
| Kantokyky | 453 kg |
| Jarrullinen perävaunu | 1800 kg |
| Jarruton perävaunu | 750 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2677 mm |
| Istumapaikkoja | - |
|---|---|
| Ovien määrä | 4 |
| Pituus | 4484 mm |
| Leveys | 1849 mm |
| Korkeus | 1565 mm |
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
Vehicle booked until 25.06.2026
; Eestis arvel, ülevaatus kuni 07.2027; Ostetud riigist: Eesti; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Vahetuse võimalus; Hind ei sisalda mootorsõiduki registreerimistasu. Võtame sissemaksuks Teie olemasoleva sõiduki!; broneeritud
| Myyjä | Audi Tallinn |
|---|---|
| Osoite | Paldiski mnt 100a, Tallinn, 13522 |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | revalauto.ee |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.