| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Bussi |
| Vuosi | 2023 |
| Ajokilometrimäärä | 35 240 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Neliveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Harmaa |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | YWD42M |
| VIN | WBA21EA03P7M62326 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 1499 cm³ |
|---|---|
| Teho | - |
| Huippunopeus | 195 km/h |
| CO2 | - |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | - |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 2405 kg |
| Kantokyky | - |
| Akselien määrä | - |
| Akseliväli | - |
| Istumapaikkoja | - |
|---|---|
| Ovien määrä | - |
| Pituus | 4386 mm |
| Leveys | 1824 mm |
| Korkeus | 1570 mm |
Ajoneuvon sijainti: Viro
Utrustning: M-paket & sportdesign -M Sportpaket -M lättmetallfälgar dubbel-ekrade 834M -Adaptivt M-chassi -M lädersportratt -M takrails Shadow Line -M Sport exteriör -M Sport interiör -Interiörlister i aluminium Hexacube dark -Anthracit innertak -Automatlåda med paddlar på ratten Komfort & interiör -Rattvärme -Sportstolar fram -Stolsvärme fram (förare/passagerare) -Solskyddsglas -Barnstolsfästen (ISOFIX) Exteriör & belysning -Högglans Shadow Line -Dragkrok Teknik & elektriska funktioner -Flexibel laddkabel (Mode 2) -Professionell laddkabel (Mode 3) -Däcktrycksövervakning -Akustiskt fotgängarskydd (elbilsljud) -60 Ah AGM-batteri Assistans & säkerhet -Driving Assistant Plus -Active Guard -Parkeringsassistanssystem -Larm -Aktivt fotgängarskydd -Stöldskyddsanordning -Varningstriangel & första hjälpen-kit Infotainment & uppkoppling -Widescreen Display -DAB-radio -Connected Package Professional -ConnectedDrive Services -Teleservices -SOS nödsamtal Årlig skatt 360:- Finansiering från 3 907:- /Mån. Beräknad på 36 Mån, Kontantinsats 20% och Restvärde 50%. Kontakta våra säljare för mer information – vi hjälper dig hela vägen!
| Myyjä | United Motors Peetri |
|---|---|
| Osoite | Reti tee 4, Peetri küla, Rae vald, Harjumaa 75312 |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | unitedmotors.ee |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.