| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Porrasperä |
| Vuosi | 2021 |
| Ajokilometrimäärä | 60 220 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Neliveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Valkoinen |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | RDR44R |
| VIN | WBA5P9109MFK31161 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 1998 cm³ |
|---|---|
| Teho | 215 kW |
| Huippunopeus | 230 km/h |
| CO2 | - |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | - |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 2360 kg |
| Kantokyky | - |
| Akselien määrä | - |
| Akseliväli | - |
| Istumapaikkoja | - |
|---|---|
| Ovien määrä | - |
| Pituus | 4709 mm |
| Leveys | 1827 mm |
| Korkeus | 1444 mm |
Ajoneuvon sijainti: Viro
Utrustning: M Sport / Exteriör M Sportpaket M Aerodynamics package M Shadow Line med utökat innehåll M läderratt M Sportbromsar 19" M lättmetallfälgar Double Spoke 791M Högglans Shadow Line Mörk innertak (Anthracite) Tonade rutor Dragkrok Komfort & Interiör: Eluppvärmd ratt Sportstolar fram Stolsvärme fram Automatisk klimatanläggning Ambientebelysning Akustik-/komfortglas Automatiskt avbländbar innerbackspegel Genomlastningslucka Fällbara nackstöd bak Förvaringspaket Aluminium Tetragon interiörlister Teknik & Multimedia: BMW Live Cockpit Professional Connected Package Professional ConnectedDrive Services eDrive Services Trådlös mobilladdning WLAN Hotspot / WiFi HiFi ljudsystem DAB-radio Teleservices SOS / nödsamtal Förarassistans & Säkerhet: Adaptiv farthållare med Stop & Go Parkeringsassistans Active Guard Plus Helljusassistent LED-dimljus Däcktrycksövervakning Larm Passagerarairbag avstängningsbar Aktivt fotgängarskydd Runflat-däck Låsbara hjulbultar Övrigt: Sportautomat Sport Boost-funktion Svensksåld Kallklimatutförande
| Myyjä | United Motors Peetri |
|---|---|
| Osoite | Reti tee 4, Peetri küla, Rae vald, Harjumaa 75312 |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | unitedmotors.ee |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.