| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Porrasperä |
| Vuosi | 2023 |
| Ajokilometrimäärä | 103 480 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Neliveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Harmaa |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | FEU18X |
| VIN | WBY71AW00RFP88912 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | - |
|---|---|
| Teho | - |
| Huippunopeus | 190 km/h |
| CO2 | - |
| Polttoaine | Sähköinen |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | - |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 2605 kg |
| Kantokyky | - |
| Akselien määrä | - |
| Akseliväli | - |
| Istumapaikkoja | - |
|---|---|
| Ovien määrä | - |
| Pituus | 4783 mm |
| Leveys | 1852 mm |
| Korkeus | 1448 mm |
Ajoneuvon sijainti: Viro
M-paket & sportdesign -M Sportpaket -M Sportbromsar -Adaptivt M-chassi -Variabel sportstyrning -M lättmetallfälgar Y-spoke 859M -M läderratt -M aerodynamikpaket -M bakspoiler -High Gloss Shadow Line -M Shadow Line utökat utförande -Antracit innertak Komfort & interiör -Solskyddsglas -Inner-/ytterbackspeglar automatiskt avbländbara -Automatisk avbländbar innerbackspegel -Justerbart ryggstödsbredd för förarstol -Förvaringspaket -Stolsvärme fram -Instrumentpanel i Sensatec -Interiörlister Aluminium Rhombicle Anthracite -Ambient interiörbelysning -Klimatautomatik Exteriör & belysning -Borttagen modellbeteckning -Utelämnade specifika designelement (fabriksanpassning) Teknik & elektriska funktioner -Däcktrycksövervakning -Professional laddkabel (Mode 3) -Flex Charger (Mode 2) -Akustiskt fotgängarskydd -Svensk hastighetsmätare (km/h) -50 Ah AGM-batteri Assistans & säkerhet -Larm -Active Guard Plus -Parkeringsassistanssystem -Farthållare med bromsfunktion -Passagerarairbag avstängningsbar -Aktivt fotgängarskydd -Stöldskyddsanordning -Låsbara hjulbultar -Varningstriangel & första hjälpen Infotainment & uppkoppling -Widescreen Display -BMW Live Operating Area Plus -Connected Package Professional -ConnectedDrive Services -Teleservices -Lagstadgat nödsamtal -DAB-radio -Infotainmentstyrning -Svensk språkversion Årlig skatt 360:- Finansiering från :- /Mån. Beräknad på 36 Mån, Kontantinsats 20% och Restvärde 50%. Kontakta våra säljare för mer information – vi hjälper dig hela vägen!
| Myyjä | United Motors Peetri |
|---|---|
| Osoite | Reti tee 4, Peetri küla, Rae vald, Harjumaa 75312 |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | unitedmotors.ee |
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.