| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Monitoimiauto |
| Vuosi | 2024 |
| Ajokilometrimäärä | 48 800 |
| Huoltokirja | - |
| Vetoakseli | Neliveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Musta |
| Värispesifikaatio | - |
| Rek.nro | 11LLL |
| VIN | YV1UZH4V2R1883631 Tarkista |
| Historia | mnt.ee lkf.ee |
| Kapasiteetti | 1969 cm³ |
|---|---|
| Teho | 293 kW |
| Huippunopeus | - |
| CO2 | 24 g/km |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | - |
| • Maantiellä | - |
| • Keskinkertainen | - |
| Kokonaispaino | - |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 2203 kg |
| Kantokyky | - |
| Akselien määrä | - |
| Akseliväli | - |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 5 |
| Pituus | 4708 mm |
| Leveys | 1902 mm |
| Korkeus | 1639 mm |
Ajoneuvon sijainti: Viro
BLACK T6 pistik, MASSAAŹ, B&W, HUD EUEST POOLT TOODUD 11.2024a, VÕIMALIK OSTA EUEST PRO LISAGARANTII +2a, 1490€ VOLVO SPETSIALIST juba 15a - WWW.EUEST.EE VOLVO ESINDUSEST. VOLVO SELEKT.
| Myyjä | Euest |
|---|---|
| Osoite | Kadaka tee 72A, Tallinn 12618 |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | euest.ee |
E - R 10.00 - 18.00 L- kokkuleppel HOOLDUS +372 50 20 964
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.