| Yleistieto | |
|---|---|
| Ajoneuvotyyppi | Henkilöauto |
| Korimalli | Farmari |
| Vuosi | 2018 |
| Ajokilometrimäärä | 117 849 |
| Huoltokirja | Kyllä |
| Vetoakseli | Etuveto |
| Vaihteisto | Automaatti |
| Väri | Hopeinen |
| Värispesifikaatio | Brilliant Silver |
| Metalliväri | Kyllä |
| Rek.nro | - |
| VIN | TMB1BCNP0J7605425 Tarkista |
| Kapasiteetti | 1395 cm³ |
|---|---|
| 1.4 l | |
| Teho | 110 kW |
| Huippunopeus | 218 km/h |
| CO2 | 122 g/km |
| Polttoaine | Bensiini |
|---|---|
| Polttoaineen kulutus | |
| • Kaupungissa | 4.6 l/100km |
| • Maantiellä | 6.4 l/100km |
| • Keskinkertainen | 5.2 l/100km |
| Kokonaispaino | 2040 kg |
|---|---|
| Tyhjäpaino | 1545 kg |
| Kantokyky | 495 kg |
| Akselien määrä | 2 |
| Akseliväli | 2836 mm |
| Istumapaikkoja | 5 |
|---|---|
| Ovien määrä | 5 |
| Pituus | 4856 mm |
| Leveys | 1864 mm |
| Korkeus | 1467 mm |
Tuotu valtiosta Viro
Ajoneuvon sijainti: Viro
Rekisteröity: Viro
SÕIDUK ON UUENA OSTETUD EESTIST. Sõiduk SKODA SUPERB (759BYH) on liiklusregistris registreeritud ja ei ole osalenud üheski liikluskindlustuse juhtumis. - N1
| Myyjä | SKO Motors | Škoda esindus Laagris |
|---|---|
| Osoite | Pärnu mnt. 543, Laagri, Harjumaa |
| Puhelinnumero | Näytä numero |
| S-postiosoite | Näytä sähköposti |
| Kotisivu | skoda.ee |
E-R 09.00-18.00 L 10.00-15.00 P suletud
Tulos on likimääräinen ja lopullinen kuukausimaksu riippuu asiakkaan luottokelpoisuudesta. Rahoituspalvelun tarjoaja on Holm Bank AS. Tutustu ehtoihin ja tarvittaessa kysy neuvoa asiantuntijalta.. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Lasketut tulokset ovat suuntaa-antavia, ja laskuri käyttää Liikenne- ja viestintäviraston tietoja.
Nämä tulokset ovat informatiivisia ja perustuvat "Moottoriajoneuvoverolaki 364 SE" -esitykseen.