| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Luukpära |
| Aasta | 2023 |
| Läbisõit | 491 680 |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Sinine |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 985VJJ |
| VIN | TMBLJ7NS0R8503054 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1968 cm³ |
|---|---|
| Võimsus | 110 kW |
| Tippkiirus | 199 km/h |
| CO2 | - |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 2430 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1820 kg |
| Kandevõime | 610 kg |
| Piduriga haagis | 2300 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2788 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4697 mm |
| Laius | 1882 mm |
| Kõrgus | 1675 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
| Müüja | Moller Auto Viru |
|---|---|
| Aadress | Narva mnt. 143, Johvi, 41536 |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | mollerauto.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.