| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Mahtuniversaal |
| Aasta | 2020 |
| Läbisõit | 149 500 |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Tagavedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Must |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 580SCL |
| VIN | W1K2132161A838429 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1950 cm³ |
|---|---|
| Võimsus | 143 kW |
| Tippkiirus | 250 km/h |
| CO2 | 45 g/km |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | 1.7 l/100km |
| Täismass | 2800 kg |
|---|---|
| Tühimass | 2140 kg |
| Kandevõime | 660 kg |
| Piduriga haagis | 2100 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2939 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 5005 mm |
| Laius | 1907 mm |
| Kõrgus | 1453 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
Vahetuse võimaluse
| Müüja | Moller Auto Mustamäe |
|---|---|
| Aadress | Pirni 3, Pirni, Tallinn, Estonia |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | mollerauto.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.