| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Luukpära |
| Aasta | 2024 |
| Läbisõit | 38 381 |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Hall |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 120VNY |
| VIN | WVGZZZCT8RW048603 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1968 cm³ |
|---|---|
| Võimsus | 110 kW |
| Tippkiirus | 207 km/h |
| CO2 | - |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | 2180 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1714 kg |
| Kandevõime | 466 kg |
| Piduriga haagis | 2000 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2677 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4539 mm |
| Laius | 1842 mm |
| Kõrgus | 1645 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
Vahetuse võimaluse
| Müüja | Moller Auto Ülemiste |
|---|---|
| Aadress | Tartu mnt 165, Tartu maantee, Peetri, Estonia |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | mollerauto.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.