
| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Universaal |
| Aasta | 2013 |
| Läbisõit | 142 500 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | - |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Must |
| Värvi täpsustus | - |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | 409TFA |
| VIN | WDB4633461X214097 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 3.0 l |
|---|---|
| Võimsus | 155 kW |
| Tippkiirus | 170 km/h |
| CO2 | - |
| Kütus | Diisel |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 13.6 l/100km |
| • Maanteel | 9.8 l/100km |
| • Keskmine | 11.2 l/100km |
| Täismass | 3200 kg |
|---|---|
| Tühimass | 2570 kg |
| Kandevõime | 630 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2850 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4769 mm |
| Laius | 1855 mm |
| Kõrgus | 1949 mm |
; Eestis arvel; Toodud riigist: Saksamaa; Sõiduki asukoht: Tallinn, Eesti; Mercedes-Benz G350d on stiilne ja mitmekülgne maastur, mille 3.0-liitrine kuuesilindriline diiselmootor tagab muljetavaldava jõudluse ja tõhusa kütusekasutuse. Selle ikooniline disain, robustne konstruktsioon ja tipptasemel mugavusfunktsioonid teevad sellest ideaalse sõiduki nii linnasõitudeks kui ka seiklusteks maastikul. Ostetud uuena Saksamaa esindusest. Üks omanik, esinduse ajalooga. Täielik hooldusajalugu: - 11.2014 / 13 359 km - 07.2015 / 26 811 km - 10.2015 / 40 018 km - 05.2016 / 54 219 km - 09.2016 / 68 677 km - 10.2017 / 99 291 km - 05.2018 / 114 046 km - 11.2018 / 128 120 km - 12.2019 / 134 110 km - 03.2021 / 137 153 km Autoga kaasa 2 komplekti rattaid: - 20" velgedel suverehvid - 18" velgedel talverehvid (lamell) Sõiduk on osalenud kindlustusjuhtumis. Küsi lisa müüjalt või vaata LKF kodulehelt: https://www.lkf.ee/et/kahjukontroll Tutvumiseks palume aeg eelnevalt kokku leppida.
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.