| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Kupee |
| Aasta | 2023 |
| Läbisõit | 1 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Valge |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | - |
| VIN | ZHWEF4ZF6PLA21795 Kontrolli |
| Maht | 5204 cm³ |
|---|---|
| Võimsus | 470 kW |
| Tippkiirus | 325 km/h |
| CO2 | 332 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | - |
|---|---|
| Tühimass | 1676 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | 2 |
|---|---|
| Uste arv | 2 |
| Pikkus | 4520 mm |
| Laius | 1933 mm |
| Kõrgus | 1165 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
AWD HURACAN EVO KEHTIV TEHASEGARANTII 3a. www.EUEST.ee
| Müüja | Euest |
|---|---|
| Aadress | Kadaka tee 72A, Tallinn 12618 |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | euest.ee |
E - R 10.00 - 18.00 L- kokkuleppel HOOLDUS +372 50 20 964
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.