| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Universaal |
| Aasta | 2022 |
| Läbisõit | 70 200 |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Must |
| Värvi täpsustus | - |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | 004AIT |
| VIN | TMBJH7NX4NY070573 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1498 cm³ |
|---|---|
| 1.5 l | |
| Asetus | Ees |
| Võimsus | 96 kW |
| Tippkiirus | 214 km/h |
| CO2 | 106 g/km |
| Kütus | Bensiin + CNG |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 6.9 l/100km |
| • Maanteel | 4.3 l/100km |
| • Keskmine | 5.3 l/100km |
| Täismass | 1891 kg |
|---|---|
| Tühimass | 1486 kg |
| Kandevõime | 405 kg |
| Piduriga haagis | 1400 kg |
| Pidurita haagis | 730 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2672 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4748 mm |
| Laius | 1829 mm |
| Kõrgus | 1478 mm |
Toodud riigist Eesti
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Auto on uuena Eestist ostetud ja hooldatud ainult tehases. Sõiduk SKODA OCTAVIA (004AIT) on osalenud kindlustusjuhtumis. Tagastange sai parklas kahjustada ja vahetati välja esinduses. Garantii kehtib 100 000km või kuni 13.04.2027 Sõiduk ei asu müügiplatsil, vaatamiseks palume aja eelnevalt kokku leppida. Reg. märk 004AIT ei tule autoga kaasa. Aastamaks 50€ ja registreerimise maks 547€
| Müüja | Aasta Auto |
|---|---|
| Aadress | Sepa 24a, Tartu 50113 |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | aastaauto.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.