| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Universaal |
| Aasta | 2021 |
| Läbisõit | 58 500 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Hall |
| Värvi täpsustus | (Daytona hall) |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | 392HZJ |
| VIN | WAUZZZF23MN097789 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1984 cm³ |
|---|---|
| 2.0 l | |
| Asetus | Ees |
| Võimsus | 195 kW |
| Tippkiirus | 250 km/h |
| CO2 | 39 g/km |
| Kütus | Hübriid (ben./el.) |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | 1.8 l/100km |
| Täismass | 2675 kg |
|---|---|
| Tühimass | 2217 kg |
| Kandevõime | 458 kg |
| Piduriga haagis | 2000 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2933 mm |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 4939 mm |
| Laius | 1886 mm |
| Kõrgus | 1432 mm |
Toodud riigist Saksamaa
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
| Müüja | Audi Tartu |
|---|---|
| Aadress | Sepa 24b, Tartu 50113 |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | aastaauto.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.