| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Universaal |
| Aasta | 2021 |
| Läbisõit | 125 441 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Valge |
| Värvi täpsustus | (Glacier valge) |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | 949KRL |
| VIN | WAUZZZ4M3MD032192 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 2967 cm³ |
|---|---|
| 3.0 l | |
| Võimsus | 210 kW |
| Tippkiirus | 241 km/h |
| CO2 | 212 g/km |
| Kütus | Hübriid (dii./el.) |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 9.1 l/100km |
| • Maanteel | 6.7 l/100km |
| • Keskmine | 7.6 l/100km |
| Täismass | 3015 kg |
|---|---|
| Tühimass | 2407 kg |
| Kandevõime | 608 kg |
| Piduriga haagis | 3500 kg |
| Pidurita haagis | 750 kg |
| Sildade arv | 2 |
| Teljevahe | 2999 mm |
| Istekohti | 7 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 5064 mm |
| Laius | 1970 mm |
| Kõrgus | 1666 mm |
Toodud riigist Tšehhi
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Tegu on komisjonimüügi autoga. Kehtiv garantii kuni 150 000km või kuni mai.2025. Sõiduk ei asu müügiplatsil, vaatamiseks palun aeg kokku leppida. Läbisõit võib ajas suurenenda.
| Müüja | Audi Tartu |
|---|---|
| Aadress | Sepa 24b, Tartu 50113 |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | aastaauto.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.