| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Mahtuniversaal |
| Aasta | 2026 |
| Läbisõit | - |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Aurora Black Pearl (ABP) |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | - |
| VIN | KNAD54138T6007697 Kontrolli |
| Maht | 0 cm³ |
|---|---|
| Võimsus | - |
| Tippkiirus | 170 km/h |
| CO2 | 0 g/km |
| Kütus | Elektriline |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | - |
|---|---|
| Tühimass | 1839 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 4730 mm |
| Laius | 1860 mm |
| Kõrgus | 1480 mm |
| Müüja | Automaailm Valga |
|---|---|
| Aadress | Pihlaka tn. 2, Valga |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | autod.automaailm.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.