| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Mahtuniversaal |
| Aasta | 2025 |
| Läbisõit | - |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Snow White Pearl (SWP) |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | - |
| VIN | KNAFE81A4S6104697 Kontrolli |
| Maht | 0 cm³ |
|---|---|
| Võimsus | - |
| Tippkiirus | 170 km/h |
| CO2 | 0 g/km |
| Kütus | Elektriline |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | - |
|---|---|
| Tühimass | 1810 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 5 |
| Pikkus | 4300 mm |
| Laius | 1850 mm |
| Kõrgus | 1560 mm |
| Müüja | Automaailm Võru |
|---|---|
| Aadress | Räpina mnt. 18 A, Võru |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | autod.automaailm.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.