| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Mahtuniversaal |
| Aasta | 2025 |
| Läbisõit | 9 360 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Hall |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | MRA84X |
| VIN | WBA11EE0X05279318 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1499 cm³ |
|---|---|
| Võimsus | - |
| Tippkiirus | 208 km/h |
| CO2 | - |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | - |
|---|---|
| Tühimass | 2075 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | - |
|---|---|
| Uste arv | - |
| Pikkus | 4500 mm |
| Laius | 1845 mm |
| Kõrgus | 1642 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
Utrustning: M-paket & sportdesign -M Sportpaket -M läderratt -M taklist, Shadow Line -Adaptivt M-chassi -BMW lättm.fälg dubbeleker 838M -M SPORT EXTERIEURUMFAENGE -M SPORT INTERIÖR Komfort & interiör -Rattuppvärmning -Sportstol -Stoluppvärmning förarsida/passagerar -Interiörlist aluminium Hexacube ljus -INSTRUMENTPANEL LUXURY -Takhimmel antracit -Utförande för kallt klimat Exteriör & belysning -Tonade glasrutor -Högglans shadow line Teknik & elektriska funktioner -Automatisk växellåda med paddlar -Däcktrycksvisning -Däckreparationssats Plus -AGM-batteri 70 Ah -Större bränsletank Assistans & säkerhet -Stöldskyddsanläggning -Dragkrok -Barnstolfäste -Active Guard -Parkeringsassistentsystem -Aktivt fotgängarskydd -Varntriangel och förbandspaket -Hjulbultsäkring Infotainment & uppkoppling -DAB-mottagarmodul -Teleservices -eCall system -Personal eSIM
| Müüja | United Motors Peetri |
|---|---|
| Aadress | Reti tee 4, Peetri küla, Rae vald, Harjumaa 75312 |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | unitedmotors.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.