| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Sedaan |
| Aasta | 2014 |
| Läbisõit | 131 126 |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Manuaal |
| Värv | Hall |
| Värvi täpsustus | - |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | 386BMN |
| VIN | SB1BG76LX0E100273 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1798 cm³ |
|---|---|
| Võimsus | 108 kW |
| Tippkiirus | - |
| CO2 | 152 g/km |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | 8.6 l/100km |
| • Maanteel | 5.4 l/100km |
| • Keskmine | 6.5 l/100km |
| Täismass | - |
|---|---|
| Tühimass | 1450 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 4710 mm |
| Laius | 1810 mm |
| Kõrgus | 1480 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Vahetuse võimaluse
Avariilisuse info: Vastavalt Eesti Liikluskindlustus Fondi kodulehele www.lkf.ee on antud sõiduk osalenud kindlustusjuhtumites. Täpsema informatsiooni osas kontakteeruge meie müügikonsultantidega. Sõiduki hinnas ei sisaldu registreerimistasu.
| Müüja | Elke Rakvere |
|---|---|
| Aadress | Narva tn, 25, Rakvere 44311 |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | elke.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.