| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Universaal |
| Aasta | 2021 |
| Läbisõit | 98 784 |
| Hooldusraamat | Jah |
| Vedav sild | Esivedu |
| Käigukast | Manuaal |
| Värv | Must |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | 981NJH |
| VIN | SJNTAAJ12U1038734 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1332 cm³ |
|---|---|
| Võimsus | 103 kW |
| Tippkiirus | - |
| CO2 | 144 g/km |
| Kütus | Hübriid (ben./el.) |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | - |
|---|---|
| Tühimass | 1453 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 4425 mm |
| Laius | 1835 mm |
| Kõrgus | 1625 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Vahetuse võimaluse
Sõiduki hinnas ei sisaldu registreerimistasu.
| Müüja | Elke Mustamäe |
|---|---|
| Aadress | Mustamäe tee 22, Tallinn 10621 |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | elke.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga. Haldustasu on 0,2% kuus laenusummast..
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.