| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Universaal |
| Aasta | 2025 |
| Läbisõit | 10 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Hall |
| Värvi täpsustus | - |
| Metallikvärv | Jah |
| Reg nr | 520SCL |
| VIN | JTMABBBA90A101919 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1 cm³ |
|---|---|
| Võimsus | 160 kW |
| Tippkiirus | - |
| CO2 | 0 g/km |
| Kütus | Elektriline |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | - |
|---|---|
| Tühimass | 2090 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | 5 |
|---|---|
| Uste arv | 4 |
| Pikkus | 4690 mm |
| Laius | 1860 mm |
| Kõrgus | 1650 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
Registreeritud: Eesti
Vahetuse võimaluse
UUS AUTO- KOHE SAADAVAL Sõiduki registreerimistasu on tasutud.
| Müüja | Elke Mustakivi |
|---|---|
| Aadress | Tähesaju tee 33/Mustakivi tee 21, Tallinn |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | elke.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.