| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Mahtuniversaal |
| Aasta | 2025 |
| Läbisõit | 7 970 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Must |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | LSE75E |
| VIN | WBY71GM0805421576 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | - |
|---|---|
| Võimsus | - |
| Tippkiirus | 180 km/h |
| CO2 | - |
| Kütus | Elektriline |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | - |
|---|---|
| Tühimass | 2605 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | - |
|---|---|
| Uste arv | - |
| Pikkus | 4554 mm |
| Laius | 1845 mm |
| Kõrgus | 1560 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
Utrustning: M-paket & sportdesign -M Sportpaket -M sport exteriördesign -M sport interiördetaljer -Adaptivt M-chassi -M läderratt -Sportstolar -Shadow Line högglans -Antracit innertak -18" M lättmetallfälgar dubbelspoke (871M) -Interiörlister Alu Shadow borstad Komfort & interiör -Eluppvärmd ratt -Sätesvärme fram (förare/passagerare) -Lyxigare instrumentpanel (Luxury instrument panel) -Solskyddsglas -Svensk språkversion Exteriör & belysning -Dragkrok -Akustiskt fotgängarljud (elbil) Teknik & elektriska funktioner -Adaptivt M-chassi (elektroniskt styrd fjädring) -Laddkabel (Mode 3) -Däcktrycksövervakning -Däckreparationskit Plus -BMW IconicSounds Electric Assistans & säkerhet -Larm -Driving Assistant Plus -Active Guard -Parkeringsassistanssystem -Aktivt fotgängarskydd -ISOFIX barnstolsfästen -Varningstriangel & första hjälpen-kit Infotainment & uppkoppling -DAB-radio -Teleservices -SOS nödsamtal Årlig skatt 360:- Finansiering från 6 163:- / Mån. Beräknad på 36 Mån, Kontantinsats 20% och Restvärde 50%.
| Müüja | United Motors Peetri |
|---|---|
| Aadress | Reti tee 4, Peetri küla, Rae vald, Harjumaa 75312 |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | unitedmotors.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.