| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | - |
| Aasta | 2025 |
| Läbisõit | 23 840 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Hall |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | JRF53K |
| VIN | WBA31GV0X0CV47333 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | 1998 cm³ |
|---|---|
| Võimsus | 220 kW |
| Tippkiirus | 218 km/h |
| CO2 | - |
| Kütus | Bensiin |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | - |
|---|---|
| Tühimass | 2805 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | - |
|---|---|
| Uste arv | - |
| Pikkus | 5060 mm |
| Laius | 1900 mm |
| Kõrgus | 1515 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
Utrustning: M Sport & Exteriör: - M Sportpaket (interiör & exteriör) - M Sportfjädring - M lädersportratt - 19” BMW M lättmetallfälgar Double Spoke 935M - High Gloss Shadow Line - Anthracite innertak - Aluminium Rhombicle Dark Silver interiörlist - Panorama glastak - Tonade rutor (Sun Protection) - Dragkrok - Låsbara hjulbultar Komfort & Interiör: - Sportstolar - Sätesvärme fram - Rattvärme - Svankstöd förare & passagerare - Ambient interior light - Travel & Comfort system - Komfortöppning (nyckellöst system) - Automatisk avbländande inner- & ytterbackspeglar - Cold Climate-version (anpassad för nordiskt klimat) El & Laddning: - Mode 3 laddkabel (Professional) - Snabbladdning AC - BMW IconicSounds Electric - Akustiskt fotgängarljud - 70 Ah AGM-batteri Multimedia & Teknik: - Harman Kardon HiFi-ljudsystem - BMW Live Cockpit Professional - BMW Natural Interaction (röststyrning) - Connected Package Professional - ConnectedDrive Services - DAB-radio - Trådlös mobilladdning - Personal eSIM - Interior Camera - Teleservices & nödsamtal - Svensksåld / svensk språkversion Belysning: - Adaptiva LED-strålkastare - Helljusassistent Säkerhet & Förarassistans: - Driving Assistant - Driving Assistant Plus - Active Guard - Parking Assistant Plus - Aktivt fotgängarskydd - Larm - Däcktrycksövervakning - ISOFIX barnstolsfästen - Varningstriangel & första hjälpen-kit - Automatväxellåda med paddlar
| Müüja | United Motors Peetri |
|---|---|
| Aadress | Reti tee 4, Peetri küla, Rae vald, Harjumaa 75312 |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | unitedmotors.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.