| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Kupee |
| Aasta | 2025 |
| Läbisõit | 5 320 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Sinine |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | JCG16T |
| VIN | WBY31HD080FV23071 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | - |
|---|---|
| Võimsus | 400 kW |
| Tippkiirus | 225 km/h |
| CO2 | - |
| Kütus | Elektriline |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | - |
|---|---|
| Tühimass | 2735 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | - |
|---|---|
| Uste arv | - |
| Pikkus | 4783 mm |
| Laius | 1852 mm |
| Kõrgus | 1448 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
Utrustning: Motor & köregenskaper: Adaptivt M-chassi Variabel sportstyrning Sport Boost Driving Assistant Professional (semiautonom körning) Chassi & hjul: Däcktrycksövervakning Låsbara hjulbultar Exteriör: Adaptiva LED-strålkastare M aerodynamikpaket M bakspoiler Shadow Line högglans Tonade rutor Dragkrok Larm Comfort Access (nyckellöst) Interiör & komfort: Elstolar med minne Svankstöd fram Sätesvärme fram Rattvärme Automatisk klimatanläggning Ambient belysning Interiörlister i trä (ash grey-blue, open pore) Förvaringspaket Automatisk avbländbar inner- & ytterbackspegel Innertak i antracit Multimedia & uppkoppling: BMW Live Cockpit Professional Connected Package Professional Harman/Kardon surroundljud DAB-radio Trådlös mobilladdning Personal eSIM ConnectedDrive tjänster Teleservices & nödsamtal Förarassistans & säkerhet: Driving Assistant Professional Active Guard Plus Parkeringsassistent Plus Helljusassistent Passagerarairbag avstängningsbar Aktivt fotgängarskydd El & laddning: Laddkabel Mode 3 (Professional) BMW IconicSounds Electric Acoustic pedestrian protection Innovation Pack II Guidance Paket
| Müüja | United Motors Peetri |
|---|---|
| Aadress | Reti tee 4, Peetri küla, Rae vald, Harjumaa 75312 |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | unitedmotors.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.