| Üldine info | |
|---|---|
| Sõidukitüüp | Sõiduauto |
| Keretüüp | Mahtuniversaal |
| Aasta | 2022 |
| Läbisõit | 78 620 |
| Hooldusraamat | - |
| Vedav sild | Nelikvedu |
| Käigukast | Automaat |
| Värv | Must |
| Värvi täpsustus | - |
| Reg nr | KSO344 |
| VIN | WBY61EF01P5W26809 Kontrolli |
| Ajalugu | mnt.ee lkf.ee |
| Maht | - |
|---|---|
| Võimsus | - |
| Tippkiirus | 180 km/h |
| CO2 | - |
| Kütus | Elektriline |
|---|---|
| Kütusekulu | |
| • Linnas | - |
| • Maanteel | - |
| • Keskmine | - |
| Täismass | - |
|---|---|
| Tühimass | 2580 kg |
| Kandevõime | - |
| Sildade arv | - |
| Teljevahe | - |
| Istekohti | - |
|---|---|
| Uste arv | - |
| Pikkus | 4500 mm |
| Laius | 1845 mm |
| Kõrgus | 1616 mm |
Sõiduki asukoht: Eesti
Sportdesign -Adaptive M chassis -Sports seats -BMW light-alloy wheels star spoke 864 Komfort & interiör -Steering wheel heater -Seat heating driver/passenger -Interior trim quartz silver matt Exteriör & belysning -Trailer coupling Teknik & elektriska funktioner -Tyre pressure display Charging cable (Mode 3) -Flexible charger (Mode 2) -Acoustic pedestrian protection -BMW IconicSounds Electric Assistans & säkerhet -Alarm system -Active Guard -Parking assistance system -Child seat mounts (ISOFIX) -Warning triangle and first aid kit -Active pedestrian protection -Anti-theft device Infotainment & uppkoppling -DAB tuner -ConnectedDrive Services -Connected Package Professional -Widescreen Display -Teleservices -Emergency call Övrigt -Locking wheel bolts Årlig skatt 360:- Finansiering från 4 254:- / Mån. Beräknad på 36 Mån, Kontantinsats 20% och Restvärde 50%.
| Müüja | United Motors Peetri |
|---|---|
| Aadress | Reti tee 4, Peetri küla, Rae vald, Harjumaa 75312 |
| Telefon | Näita numbrit |
| E-post | Näita e-posti |
| Koduleht | unitedmotors.ee |
Tulemus on ligikaudne ning lõplik kuumakse sõltub kliendi krediidivõimekusest. Finantsteenuse pakkuja on Holm Bank AS. Tutvu tingimustega ja vajadusel pea nõu asjatundjaga.
Arvutatud tulemused on ligikaudsed ja kalkulaator kasutab Transpordiameti andmeid.
Need tulemused on informatiivsed ja põhinevad "Mootorsõidukimaksu seadus 364 SE" eelnõul.